6 گام تا بهبود فردی برای رسیدن به موفقیت | مقدمه

مقدمه

بهبود فردی یکی از آیتم هایی است. که در عصر جدید و با توجه به پیشرفت امکانات مورد توجه اقشار مختلف مردم، خصوصا کسانی که دارای شغل هایی با مسئولیت بیشتر و حساس تر مثل مدیران، پزشکان و… است. موفقیت و بهبود فردی هم در حقیقت مانند تمام چیزهای که خداوند مهربان در این عالم آفریده است. دارای قوانین و مقررات خاص خودش است. که با رعایت آنها می توان به قله های موفقیت در زندگی رسید.

اما  راه حل چیست؟

با توجه به اصول و قوانینی که در این زمینه وجود دارد. نباید بی هدف و یا بدون برنامه جلو رفت. و انتظار پیشرفت در زندگی را داشت. یکی از گام هایی که در مسیر موفقیت باید انجام بدهید. تلاش در زمینه بهبود فردی است. بهبود فردی یعنی اینکه در قدم اول ما بتوانیم. خودمان را بهتر بشناسیم. نقاط مثبت و یا منفی زندگی خودمان و یا کارها و رفتارهایی که در طول شبانه روز انجام می دهیم. را شناسایی و ثبت کنیم. و در واقع آنها را مورد بررسی قرار بدهیم. مشخص کنیم. که این رفتارها تا چه اندازه به ما کمک می کنند. که در راه موفقیت قدم برداریم. و یا چه کارها و رفتارهایی ما را از مسیر موفقیت دور می کنند.

زمانی که این موارد شناسایی شد. راه های مختلفی وجود دارد. که ما بتوانیم رفتارها خصوصا رفتارهایی که ما را از مسیر موفقیت دور می کنند. به تدریج کم و کمتر و حذف کنیم. نکته ی مهم بعدی اینست که چطوری کارها و عادات خوب را جایگزین کنیم. قاعدتآ با رعایت این قوانین تفاوت اساسی در زندگی افرادی که به این نکات توجه می کنند. و به آن اهمیت می دهند ایجاد می شود. و تفاوت این افراد با دیگر افراد جامعه به وضوح آشکار می شود.

یکی از چیزهایی که در این زمینه باید به آن دقت شود. اینست که کارها و برنامه ریزی ها به صورت دقیق و منظم انجام شود. اینکه برای مدتی برنامه ریزی سخت انجام شود. و پس از مدتی رها شود. هیچ نتیجه ایی ندارد. و همین مورد باعث ناامیدی در این افراد برای ادامه کار می شود. پس پایداری در انجام این کارهاست که نتایج عالی برای شما در پی خواهد داشت.

ویژگی های موفق ترین افراد دنیا

انجام درست و دقیق کارهای به ظاهر کوچک و منتظر نتیجه آنی نبودن از ویژگی های افراد سرشناس موفق در دنیاست. و دقیقا نقطه مقابل این افراد کسانی هستند. که بعد از گذشت شاید یک هفته یا یک ماه و یا یک سال منتظر نتیجه های درخشان هستند. و اینجاست که تفکر اشتباه خودش را به وضوح نشان می دهد. سرشناس ترین افراد موفق دنیا تجربه ها و نظریات رو برای ما بیان کردند. تا با کمک گرفتن از این موارد بتوانیم در این مسیر گام برداریم. البته هر کسی از دید خودش و با توجه به نوع کار و همچنین موفقیتی که در زندگی خود بدست آورده. مواردی رو بیان کرده. و این وظیفه ماست. که مواردی رو که برای ما انجامش بهتر هست. و به ما کمک بیشتری میکند. شناسایی کنیم. و از این موارد در زندگی خودمان استفاده بکنیم.

موفقیت
6 گام تا بهبود فردی برای رسیدن به موفقیت | مقدمه

بنیاد کوچینگ قصد دارد. در این زمینه 6 گام عملی برای رسیدن به بهبود فردی با رویکرد موفقیت را برای مخاطبان گرامی طی سلسله مقالاتی بررسی کند.امیدواریم که بتوانید با استفاده از این موارد گام های مهم و اساسی را مسیر موفقیت بردارید. همچنین شما می توانید برای مطالعه نکات مهم و کاربردی کتاب اثر مرکب با مراجعه به سایت آموزش مذاکره این محصول را به صورت رایگان دریافت کنید.

با بنیاد کوچینگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست