معرفی کتاب بنیاد کوچینگ | کتاب صبح جادویی نوشته هال الرود

مقدمه

بیداری در ساعات اولیه صبح یکی از مسائل اساسی است. که تقریبا تمامی افراد جامعه با آن درگیر هستند. اما برنده کسانی هستند. که بتوانند بر این چالش بزرگ غلبه کرده موفق شوند. صبح جادویی برای افراد جویای موفقیت کاملا یک تغییر دهنده بازی است. که اجازه می دهد افراد به سطوح بالاتری از زندگی شان برسند. و موفقیت شخصی و حرفه ایی را بسیار فراتر از چیزی می برد. که در گذشته افراد موفق به آن دست پیدا کرده اند. این موفقیت می تواند شامل افزایش حقوق، رشد کسب و کار، افزایش فروش و یا افزایش درآمد باشد. این موفقیت می تواند به معنی ایجاد بهبود های قابل توجه در وضعیت سلامتی، شادی، ارتباطات، شرایط مالی، شرایط معنوی و همه جنبه های زندگیتان باشد. برای آنهایی که دریایی از مشکلات و چالش ها دست و پا می زنند. و از لحاظ ذهنی، احساسی،جسمی، مالی و یا در ارتباطاتشان دوران بدی را سپری می کنند. صبح جادویی به کرات ثابت کرده است. که تنها چیزی است. که می تواند هر کسی را توانمند سازد. تا در زمانی بسیار کوتاه بر چالش هایی ظاهرا غیر قابل عبور غلبه کند. و تغییراتی خارق العاده در شرایط و زندگی اش ایجاد کند.

 

کتاب صبح جادویی

کتاب صبح جادویی نوشته هال الرود در واقع شش عادتی را به شما آموزش می دهد. که با انجام آن ها قبل از ساعت 8 صبح زندگیتان متحول خواهد شد. این کتاب در 10 فصل همراه با شما و گام به گام به شما کمک می کند. تا شش عادت را در خود نهادینه کرده و در آینده ی نزدیک معجزات انجام این عادات را ببیند.این کتاب در 196 صفحه همراه با دو ضمیمه توسط انتشارات نوآوران سینا به چاپ رسیده است. سکوت، مطالعه، جملات تاکیدی مثبت، تجسم، ثبت وقایع روزانه و ورزش شش عادت مهم و کلیدی هستند. که در این کتاب به صورت مفصل برای شما توضیح داده شده است.

 

 

هال الرورد کیست؟

هال الرود شاهد زنده ایی است. که نشان می دهد. همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم. و می توانیم زندگی رویایی مان را خلق کنیم. او در 20 سالگی با یک راننده مست تصادف کرده. و حتی لحظاتی هم دچار مرگ می شود. پس از این تصادف او دچار ضایعه مغزی شده. و دکترها به او گفته بودند. که دیگر نمی تواند راه برود. اما او ثابت کرد. که همه ی ما دارای پتانسیل نامحدودی در درون خود هستیم. که باید با تلاش و کوشش بر آن غلبه کنیم.

 

تهیه کتاب صبح جادویی

با این مقدمه در مورد کتاب و نویسنده ی آن افرادی که علاقه مند هستند . به گام های خود در مسیر موفقیت سرعت بیستری ببخشند. حتما باید این کتاب عالی را مطالعه کرده. و به دستورات گفته شده در کتاب عمل کنند. برای تهیه این کتاب شما می توانید هم با مراجعه حضوری در کتابفروشی های معتبر آن را تهیه کنید. هم به صورت غیر حضوری و آنلاین از سایت های معتبر اقدام به خرید کتاب بفرمایید. برای راحتی مخاطبان گرامی سایت بنیاد کوچینگ لینک چند سایت معتبر برای شما در زیر قرار داده شده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید