معرفی کتاب بنیاد کوچینگ | دانسته هایت را به کار بگیر

مقدمه

در زندگی همه انسان ها از بدو تولد تا کهنسالی به صورت مرتب در حال یادگیری مطالب جدید هستند. اما مسئله مهم و کلیدی که در این زمینه وجود دارد. اینست که تقریبا 96% از افراد زمانیکه مطلب جدیدی را آموزش می بینند. یا به طور کل از آن استفاده نمی کنند.یعنی به زبان ساده تر دانسته های خود را بکار نمی گیرند. یا در همان روز های اول آن آموزش ها را فراموش کرده و به طور کل کنار می گذارند. و از همین جا تفاوت انسان های موفق را از مردم عادی می توان به خوبی تشخیص داد. افراد موفق واقعی به جای اینکه به طور مرتب به دنبال یادگیری مطالب جدید باشند. اول تمام تلاش خود را انجام می دهند. تا در هر مرحله پس از آموزش ابتدا از دانسته های خود استفاده کنند. و بعد از به دنبال آموزش های جدید  باشند.

 

دانسته هایت را به کار بگیر

داستانی ساده، روان و جذاب نوشته ی آقای کن بلانچارد است. که این کتاب را آقای سعید محمدی ترجمه کرده اند. و نشر تعالی آن را چاپ کرده است.  در دانسته هایت را به کار بگیر با یک داستان فوق العاده روبه رو هستید. که شما را با یک مفهوم جدید در یادگیری آشنا می کند. شما با مطالعه داستان این کتاب و اجرای اقدامک ها تغییر و تحول اساسی را بعد از مدتی در خود احساس می کنید. قطعا افرادی که به نبال بهبود فردی و رسیدن به موفقیت هستند. برای ادامه دادن مسیرشان حتما به این کتاب نیاز خواهند داشت. نقطه قوت این کتاب وجود اقدامک های عملی در پایان هر فصل از کتاب است. که شما را مجبور می کند. از دانسته هایتان استفاده کنید.

کن بلانچارد

یکی از نویسندگان و سخنرانان حرفه ایی در حوزه مدیریت است.  یکی از معروفترین کتاب های ایشان ” مدیر یک دقیقه ای” است. این کتاب تا کنون رکورد 13 میلیون فروش را داشته است. و به 37 زبان ترجمه شده است.

سعید محمدی

 

مترجم کتاب ” دانسته هایت را به کار بگیر ” و چندین عنوان کتاب دیگر هستند. ایشان موسس مجموعه مطالعه شریف و طراح دوره آموزش تندخوانی به روش فانتوم در ایران و عضو هیئت تحریریه مجله خلاقیت هستند.

 

تهیه کتاب دانسته هایت را به کار بگیر

آماده ای: که ” دانسته هایت را به کار بگیری ” برای گام برداشتن در جاده موفقیت. شما می توانید کتاب ” دانسته هایت را بکار بگیر ” را هم از کتاب فروشی های معتبر و یا از طریق سایت مجموعه مطالعه شریف و یا نشر تعالی تهیه کنید. جهت دسترسی ساده شما مخاطبان گرامی سایت بنیاد کوچینگ لینک تهیه کتاب را در قسمت پایین برای شما قرار می دهیم.

با بنیاد کوچینگ و بخش معرفی کتاب همراه باشید…..

 

 

 


دانسته هایت را بکار بگیر | نوشته کن بلانچارد

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست